Hello Dětem 2017/2018

Přečtěte si více o spolupráci Hello a Happy Sport. 

HELLO DĚTEM 2017/2018

Již třetím rokem Hello podporuje Dětské domovy na Jižní Moravě, konkrétně v Mikulově a ve Strážnici. Protože byl nejen čas vánoc a dárků, ale zejména plánování jarních prázdnin, rozhodli jsme se zopakovat úspěšnou spolupráci z loňské sezóny 2016/2017 se společností Happy Ski Sport s.r.o. Oba dětské domovy jezdí každoročně na lyžařský pobyt v době jarních prázdnin a potřebují s sebou pořádné vybavení. Na začátku ledna jsme v Happy Sportu v Řepích vypůjčili 16 párů lyží, 3 snowboardy, lyžařské boty a hůlky a vyrazili do dětských domovů na Moravu. 

Všechny komplety byly perfektně připravené podle výšky, váhy a schopností každého lyžaře. Děti měly z lyží velkou radost, stejně jako paní ředitelky, kterým tímto odpadla velká starost se sháněním, zapůjčením a dovozem vybavení. 

Lyžařský týden v Krkonoších

Během týdne, co byly děti z Mikulova na horách jsme se vyrazili podívat jejich lyžařské výkony. V Krkonošském areálu Benecko jsme strávili celé dopoledne. Ráno jsme si dali tradiční manžestr a poté hodnotili výkony dětí. Je třeba pochválit především nelyžaře, kteří na lyžích stály ten týden poprvé. Velká většina z nich sjela kopec bez jediného pádu! 

Spolupráce s Happy Sportem se opět osvědčila, děti jsou nadšené z kvalitního vybavení a my z jejich lyžařských výkonů. 

Děkujeme všem za pomoc a těšíme se na další spolupráci.

Tým Hello Innovation

IMG_6103_1 IMG_5274_1 IMG_5078_1 IMG_0457_1

Cinema city
Sephora
Costa
+420 721 759 164