Hello Innovation

Pomocí mystery shoppingu a tajných zákazníků přesně odhalíte silné a slabé stránky vašich zaměstnanců, vaší pobočky nebo celé sítě.

Pomůžeme vám učinit opatření a zvýšit všechna vaše čísla.

Mystery vám přinese reálný a nezkreslený pohled na stav vašeho businessu. Skončete s výmluvami svých zaměstnanců a posuňte svůj business o výrazný skok napřed Vaší konkurenci. 

Jak se chovají Vaši zaměstnanci, když se zrovna nedíváte? Kolik potencionálních zákazníků projde místem, kde otevíráte provozovnu? Co si myslí Vaši zákazníci? Jaký je stav zásob vašich produktů? 

Hello Innovation zkontroluje vaše zaměstnance prostřednictvím mystery shopingu ve všech oblastech prodeje. Díky informačnímu systému budete mít výsledky přehledně zobrazené v online aplikaci přístupné 24x7 odkudkoli. Výstupem návštěvy je přehledný reporting, kde najdete data od měsíčních grafů až po detaily konkrétní návštěvy. Průměrné výsledky oblastí z prodejního rozhovoru poskytují dostatek informací o silných a slabých stránkách vašich zaměstnanců.  

Otevíráte novou pobočku? Změříme průchodnost konkrétního místa, nastavíme, provedeme a vyhodnotíme průzkum mezi lidmi.

Máte dostatek zboží k prodeji? Je zboží skutečně vystaveno podle zadání a v požadovaném množství? Pomocí online dashboardu a sítě mystery shopperů budete mít přehled o stavu zásob vašich produktů na všech vašich pobočkách. 

MYSTERY SHOPPING  

Pomocí mystery shoppingu zjistíte, jak se chovají Vaši zaměstnanci k reálnému zákazníkovi. Jak představují společnost, pracují s potřebami zákazníka nebo prodávají Vaše produkty a služby. A to je jen začátek. Zkoumáme loajalitu, emoce i nečekané události. Měříme konkurenci a na přání zákazníka využíváme kontroverzní scénáře.

PRŮCHODNOST  

Na zadaném místě po celé ČR a SK změříme průchodnost budoucích zákazníků okolo vaší pobočky, pobočky konkurence nebo dle zadání. Měřímě např. muži/ženy/věkové skupiny/produkt mix/různé denní doby. Kromě raw dat dostanete také přehledné vyhodnocení ve stručné prezentaci.  

INVENTARIZACE

Díky husté síti mystery shopperů po Evropě zajišťujeme kontrolní inventarizaci (ceny, počty, fotografie, stav a další) produktů v sítích nejrůznějších prodejen (benzinové pumpy, supermarkety, prodejní automaty, lednice, atd.). Inventarizace probíhá pomocí interní aplikace na mobil a tablet a výsledky včetně fotografií jsou ihned přenášeny ke klientovi do systému. Sběr dat je kontrolován s GPS polohou sběrače.  

80 Spokojených klientů
měsíčně
2500 Mystery návštěv
měsíčně
 

 

Aktuálně poskytujeme služby pro 80 klientů nejrůznějších značek a velikostí. Měsíčně provádíme více než 2500 mystery návštěv. Mystery shopping realizujeme v České republice, Slovensku, Polsku, Norsku, Finsku, Německu, Velké Británii, zemích Beneluxu a USA.

 

Cinema city
Sephora
Costa
+420 721 759 164