Letní soutěž

Jak dopadla letní soutěž o dva tablety Alcatel Pixi? Dočtete se níže.

Hello letní soutěž zná své vítěze!

Během léta mohli všichni shoppeři registrovaní u Hello Innovation soutěžit o atraktivní ceny - 2 tablety Alcatel Pixi 4. Zapojit se mohl každý shopper, který v době letních prázdnin - tedy od 1.7. do 31.8. 2018 realizoval třeba jen jednu mystery návštěvu! Stačilo návštěvu provézt podle pokynů koordinátora a včas vyplnit.

Aby nebyla pravidla příliš jednoduchá, mohl každý shopper zvyšovat svou šanci na výhru prováděním návštěv s tzv. žolíky. I každý žolík získal své speciální číslo díky kterému měl daný shopper mnohem vyšší šanci na výhru. 

Do soutěžě bylo celkem započtených 1465 návštěv, ke kterým jsem ještě připočítali 265 žolíků, které rozdali během těchto 2 měsíců naši koordinátoři. Vítěze jsme tak vybírali celkem ze 1730 čísel. V číselné loterii uspěla číšla 424 a 1001.

Mrzí Vás, že se na Vás neusmálo štěstí a tablet putuje k někomu jinému? Nezoufejte, Hello každý měsíc vyhlašuje Shoppera měsíce - podle toho kdo ten daný kalendářní měsíc spolupracuje šikovně a ochotně. Jako odměnu za perfektní spolupráci od nás shopper měsíce obdrží poukaz na 500 Kč do restaurace, kterou si sám vybírá a to je více než lákavá cena! 

Každá návštěva pak získala v celkovém hodnocení určité číslo. Pomocí generátoru náhodných čísel byli vylosováni 2 výherci, kterými se stávají pan Tomáš z Prahy a pan Roman z Pardubic. Oběma vítězům gratulujeme.Pokud Vás zajímá průběh losování, můžete se podívat na video na našem Facebooku.

Cinema city
Sephora
Costa
+420 721 759 164