Mobilní aplikace pro MS

Stáhněte se mobilní aplikaci pro mystery shoppery Checker Field Surveyor pro rychlejší vyplnění dotazníku.

Mystery shoppeři jsou schopni shromažďovat data kdykoli a kdekoli pomocí aplikace Checker Field Surveyor na svých mobilních zařízeních i v režimu offline. Přidělené dotazníky si MS stáhne do mobilu, vyplní a jakmile se připojí zpět k internetu je aplikace synchronizována se systémem. 

Jak na to?

Stáhněte si aplikaci z vašeho obchodu s aplikacemi:              

Po stažení aplikace ji otevřete a zobrazí se vám obrazovka, kde je nutné provést propojení s informačním systémem.

  • Do URL vložte: https://eu.checker-soft.com/hello-innovation
  • Jazyk zvolte Czech
  • Vzhled zvolte Motiv checkeru
  • Změna velikosti obrázku zvolte Střední velikost
  • Ostatní dle vaší volby a klikněte na Uložit. Poté se přihlašte svými údaji, které máte jako mystery shopper.

Po přihlášení můžete v aplikaci fungovat stejně jako přes webový přístup. Žádat o volné návštěvy, přehledně si je zobrazovat na mapě, číst scénáře, vyplňovat dotazníky, přidávat přílohy, apod. Pokud potřebujete šetřit data, můžete si dotazníky k návštěvám postahovat předem a pak je vyplnit v režimu offline. Vyplněné dotazníky pak odešlete hromadně najednou až budete zpět na wifi. 

Benefity

Rychlost

Dotazník můžete vyplnit ihned po odchodu z pobočky. Není nutné si zapisovat poznámky a poté jej vyplňovat večer z počítače, kdy se vám již nebude chtít nebo vám do toho něco přijde. Vyhnete se tak upomínkám od koordinátorů k vyplnění dotazníku a máte to hned za sebou. 

Fotky a audio z návštěvy

Všechny fotografie z návštěvy můžete do dotazníku vložit přímo z aplikace. Aplikace je automaticky změnší na nižší velikost kvůli úspoře dat (V nastavení aplikace mějte nastaveno Změna velikosti obrázku na Střední velikost. Tato velikost je dobře čitelná a nenáročná.). 

Audio z návštěvy nahrajete na poslední stránce před odesláním dotazníku. Aplikace neumožňuje přístup přímo do správy audio nahrávek, proto je potřeba nejprve audio nahrávku uložit na vaše úložiště (iPhone - Files, Android - dle možností). 

Cinema city
Sephora
Costa
+420 721 759 164